20.07.2017 - Ek İş - Ek Gelir Tanıtım Rehberi

AVM’lerde Stand Açarak Para Kazanmak

AVM’lerde Stand Açarak Para Kazanmak

Değişen zaman insanların yaptığı işlerden tutun da aile hayatlarına, hobilerinden yaşayışlarına kadar pek çok noktada farklılık yarattı ve hepimiz bu gerçeğin farkındayız. Her geçen gün bir yenisi dikilen binalar gökyüzüne doğru yükselen yapılar, yeşil alanların azalması göze çarpan değişikliklerden sadece bazıları. Paraya olan bağımlılığımızın artması ve hayatın yalnızca yeterli parayla yaşanılabilir hale gelmesi de bu değişikliklerin sonuçları arasında. Sonuçta zamanın üzerimizde yarattığı etkilere karşı gözümüzü kapatmak, neredeyse imkansız bir hale geldi. Bu etkileri hemen her alanda görüyor ve yaşıyoruz.

kozmetik-v

Örneğin insanların en sık ziyaret ettiği mekanlar alışveriş merkezleri oldu. Gezmek, alışveriş yapmak, sinemaya gitmek, yemek yemek, çocuklarımızı oyun ve aktivite merkezine götürmek gibi pek çok olanağın olduğu alışveriş merkezleri; günümüz insanı için vazgeçilmezler arasında. Sabahın erken saatlerinden başlayıp gece yarılarına kadar tıklım tıklım dolu olan alışveriş merkezleri, insanların bu mekanları ne kadar çok sevdiğini kanıtlıyor. Tabii mekanlar bu kadar popüler olunca alışveriş merkezleri girişimciler için yeni fırsatlar yaratıyor. AVM’lerde stand açmak bunların arasında popüler olanlardan bir tanesi. Evet, bugün hakkında konuşacağımız konunun AVM’lerde stand açmak olduğunu anlamışsınızdır ve eminim birazdan okuyacaklarınızdan sonra stand işine yönelmeyi düşünenler arasına katılacaksınız. Çünkü bu iş gerçekten yüksek kazançlar vaat ediyor.

tatli-standi-acarak-para-kazanmak

Bu işi yapmak için kullanabileceğiniz pek çok farklı yöntem olduğunu söyleyerek ayrıntıları anlatmaya başlayayım. Çünkü alışveriş merkezinde stand açmak denilince insanın aklına pek çok farklı yöntem geliyor Örneğin; franchising sistemi ile mi stand açacaksınız, yoksa kendi markanızı yaratarak mı Yiyecek sektörüyle ilgili bir iş mi yapacaksınız, yoksa hediyelik eşya, giyim ya da takı alanına mı yöneleceksiniz Hangi iş kolundan daha fazla kazanç elde edebileceğinizi düşünüyorsunuzBu konu hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz Elinizdeki sermaye popüler bir alışveriş merkezinde stand açmak için yeterli mi İsterseniz tüm bu detayları alt başlıklarımızda inceleyelim. AVM’de ne standı açabilirsiniz Bu sorunun cevabıyla birlikte ayrıntılara başlayalım. Alışveriş merkezlerinde müşterilerin, özellikle de kadın müşterilerin akınına uğrayan yerlerin başında kozmetik ve parfüm standları geliyor. Yanından geçip giderken mis gibi parfüm kokularıyla müşterileri kendilerine çeken kozmetik ve parfüm standları, doğru taktikler uygulandığı zaman yüksek miktarlarda para kazandırıyor. Sonuçta bu sektörün ne kadar çok kazandırdığını hepimiz biliyoruz. Kozmetik ve parfüm standı açmanın maliyeti, bir dükkan açmaktan daha ucuza mal olduğu için pek çok girişimci bu alana yöneliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Facebook'ta Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ