20.07.2017 - Ek İş - Ek Gelir Tanıtım Rehberi

Haftada Ekstra 150 Lira Kazanmanızı Sağlayacak Bilgiler

Haftada Ekstra 150 Lira Kazanmanızı Sağlayacak Bilgiler

Haftada 150 lira kazanmanızı sağlayacak önerilerden bir tanesi bu Yani direksiyon dersi vermek… Bu işi daha önce hiç düşündünüz mü bilemiyorum; ama günümüzde direksiyon dersi vererek gayet iyi miktarda para kazanan sayısız insan olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer siz de bu alanda ders verebileceğinizi düşünüyorsanız, haftada sadece 1-2 saatinizi ayırarak gelirinizi arttırabilirsiniz. Zira her ehliyeti olan direksiyon dersi veremez. Bu işi yapmak için trafik kurallarını bilen ve uygulayan bir şoför olmanız gerekiyor. Ayrıca direksiyon dersi verebilmek için karşınızdaki kişiye bir şeyler öğretebilecek kadar sabırlı olmanız gerektiğini de bilmelisiniz. Sonuçta öğretme konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, siz de sürüş eğitimi vererek para kazananlar arasına dahil olabilirsiniz.

haftada-ekstra-yuz-el

Haftada 1-2 saat çalışarak ekstra 150 lira kazanmak istiyorsanız, direksiyon eğitmenliğini kesinlikle düşünmelisiniz derim. Belki de kullanmanız gereken yöntem bu! Yani belki de siz bilgilerinizi veya yeteneklerinizi satarak para kazanmalısınız. Evet evet, doğru tahmin ettiniz. Özel ders verin diyorum. Şayet bu işi yapabilecek niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, siz de haftada 1-2 saatinizi özel ders eğitmenliği için harcayarak ekstra 150 lirayı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Hem özel ders verme alanında kullanabileceğiniz sayısız farklı yöntem vardır. Mesela; evde de özel ders verebilirsiniz, online olarak da bu işi yapabilirsiniz. Hangi yöntemi kullanacağınız tamamen size kalmış. Buna ek olarak, özel ders vermek için illa ki öğretmen olmanız da gerekmiyor.

Car Sales

Çünkü günümüzde sadece temel dersler alanında değil pek çok farklı alanda özel ders veriliyor. Örneğin; iyi derecede bildiğiniz bir yabancı diliniz varsa, bu alandan gerçekten güzel ekmek yiyebilirsiniz. Ya da yoga, pilates gibi alanlarda eğitmenlik yapabilir; kişi ya da gruplarla çalışarak para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde resim, müzik, spor ve hobiler alanlarında özel ders vermeyi düşünebilirsiniz. Artık hangi yeteneğinizi kullanacağınız size kalıyor El hünerlerinizi kullanın derken, birçok farklı işten bahsettiğimi belirtmeliyim. Mesela ne mi? Mesela evinizde bir şeyler yapıp satarak para kazanmayı deneyebilirsiniz. Özel günler için butik kurabiyeler, yörenize ait lezzetli ürünleri mantılar, erişteler, konserveler gibi. Bu alanda kullanabileceğiniz o kadar farklı yöntem var ki yapmanız gereken şey sadece size uygun olanı belirlemek Ayrıca yapabilecekleriniz bir tek gıda üzerine de değil. Örneğin; takı tasarlamayı, farklı materyaller kullanarak eğlenceli oyuncaklar yapmayı, kostüm dikmeyi ve daha pek çok farklı işi düşünebilirsiniz. El becerime güveniyorum diyorsanız, size el becerisi olanlar için evden para kazanmanın 13 eğlenceli yolu başlıklı yazıyı incelemenizi önerebilirim.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Facebook'ta Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ