TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
726 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Amway Türkiye
  • ADRES: Çankaya - İzmir - TÜRKİYE
  • TELEFON: 0-232 455 44 44
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Amway sıradan bir şirket değildir
Amway dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Amway işi, aynı zamanda her Amway Serbest Girişimcisine başarı yolculuğunda bir iş ortağı olarak değer veren bir aile işidir. Ömür boyu arkadaş ve iş ortağı olan Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından 1959’da kurulan Amway özgürlük, aile, umut ve ödül ilkeleri üzerine kurulmuştur.

Bugün DeVos ve Van Andel aileleri Amway’i 21’inci yüzyılda aynen 20’nci yüzyıldaki gibi başarıya götüren sıkı çalışma ve kendi geleceğini belirleme özgürlüğü felsefesini sürdürmeye devam ediyorlar. 2014’de şirketin toplam cirosu 10,8 milyar ABD Doları oldu. Şimdi bütün dünyada 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet gösteren Amway, size sağlam temellere sahip esnek bir iş sunmaktan gurur duymaktadır.

Amway Türkiye

Amway Türkiye küresel Amway ailesine 1994’te katıldı. 20 yıldan fazla süredir başarılı Amway Serbest Girişimcilerini destekliyor, motive ediyor ve onlarla bir takım oluşturuyoruz.

image/jpeg;;;Turcja.jpg
Temmuz 1994’de faaliyete geçen Amway Türkiye, bugün Türkiye’nin önde gelen doğrudan satış firmalarından biridir.

Amway Corporation’ın dünyadaki 55 bağlı şirketinden biridir. Amway Türkiye, tüm ülkeye Serbest Girişimcileri ile 500’den fazla ürünü %100 müşteri tatmin garantisi ile tüketicilere sunmaktadır.

Amway Türkiye Merkez Ofisi İzmir’dedir. Amway Türkiye’nin yine İzmir’de, Türkiye genelinde tüm siparişlerin dağıtımının gerçekleştirildiği 2 bin 400 metrekarelik bir Dağıtım Merkezi bulunmaktadır.

Ayrıca, İstanbul ve Ankara’da faaliyet gösteren Amway Plazalar’da bütün Amway ürünleri teşhir edilmektedir ve internetten sipariş verme, eğitim toplantıları düzenleme ve Amway işini müşterilerine tanıtmak amacıyla Serbest Girişimcilerin ve Üyelerin kullanımına sunulmuştur.

Amway Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin aktif üyesidir. Amway Türkiye 1995 yılında Türkiye’de bir Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurulmasına öncülük etmiştir. O zamandan beri, Amway Türkiye DSD’nin Tüketici Hakları ve Doğrudan Satış Yönetmeliği’nin işleyişine katkıda bulunan şirketlerin önde gelenlerinden biri olmuştur.

Amway Türkiye her biri birbirinden farklı değişik kullanım alanları sunan ürünlerin satışını yapmaktadır: Ev Bakımı ve Temizlik Ürünleri (çamaşır temizlik ürünleri, ev temizlik ürünleri, araba bakım ürünleri ve mutfak bakım ürünleri); Ev Teknolojisi Ürünleri (eSpring su arıtma sistemleri, iCook Tencere ve Bıçak Setleri), Kişisel Bakım Ürünleri (Vücut, Saç, Ağız Bakım Ürünleri); ARTISTRY™ Cilt Bakım ve Renkli Kozmetik , Zinde Yaşam ve Takviye Edici Gıda Ürünleri (NUTRIWAY™)

Amway kendisini, bağlı şirketlerinin faaliyet gösterdiği ülkelerdeki toplumlara yakın hissetmekte, sosyal, kültürel ve topluma yararlı aktivitelere sponsorluk yapmaktadır.

Amway Türkiye de Türkiye’de faaliyete geçtiği 1994 yılından beri Sosyal Sorumluluk projelerine önem vermiştir. Çevreye önem veren bir şirket olarak çeşitli ağaç dikme kampanyaları gerçekleştirmiş destek vermiş ve gerçekleştirdiği “Pırıl Pırıl Türkiye” projesi çerçevesinde çeşitli çevre temizliği kampanyaları yapmıştır. Amway Türkiye, 1998-2011 yılları arasında UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile işbirliği çerçevesinde Serbest Girişimcileri’nin de katılımı ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türkiye’de yürüttüğü programlarının gelişmesine katkıda bulunmuştur. Amway Türkiye, bu program çerçevesinde Gaziantep’de Köksalan İlköğretim Okulu’nun inşasına ve UNICEF “Anaokulu Ekliyoruz” kampanyası kapsamında Van ilinde 2 ve Elazığ’da ise 1 Anaokulu yapımını gerçekleştirmiştir. Amway Türkiye’nin 2011-2012 senesinde okul öncesi eğitime desteği Küçük Adımlar Okul Yolunda projesi ile devam etmiştir. Amway, Van Depremi için yine UNICEF aracılığı ile bölgeye maddi katkı yardımında bulunmuştur.

Amway, Türkiye’de 2013 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki tüm milli voleybol takımlarının Resmi Sponsoru’dur. Tüm dünyada sporun ve sporcunun destekçisi Amway, Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2014 yılında “Filenin Fidanları” projesini başlatmıştır. Geleceğin sporcularının yetişmesine destek olmak amacı ile yola çıkılan projede, ilk yıl 20 ilde 40 bin çocuğa ulaşarak önemli bir başarı elde edilmiştir. Projede 2015 yılında il sayısı 65’e yükselirken, 100 binden fazla ilköğretim çocuğunun voleybol sporu ile tanışması ve bu şekilde voleybol sporunun gelişimine önemli bir katkı sağlanmıştır.

Ayrıca, Türkiye’de okul çağındaki gençlerin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilen JUNIOR ACHIEVEMENT (Genç Başarı) programının ülkemizde uygulanmasına öncülük etmektedir.

Alıntı : www.amway.com.tr

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.